Архіви: Testimonials

Лобойковска сільська рада

ТОВ “Клас компані”, в рамках співпраці з Лобойковскім сільською радою, в 2017 році взяла на себе зобов’язання по ремонту будівель сільської ради. За час нашого партнерства ця компанія виконала всі роботи під час і заслужила авторитет організації, якій можна довіряти вирішення найскладніших питань. Нас задовольнив результат спільної роботи і ми рекомендуємо ТОВ “Клас компані” як […]

Січень 02 2018

ПАТ Концерн “Галнафтогаз”

Ми успішно співпрацюємо з ТОВ “Клас компані” в сфері будівництва протягом 2017 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи наших партнерів заснований на якісному виконанні всіх будівельних робіт, чіткому, оперативному і своєчасному виконанні договірних зобов’язань.

Січень 02 2018

ТОВ “Укрнафтоекотехнології”

ТОВ “Клас компані” – наш партнер з 2016г. За цей час ТОВ “Клас компані” показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк. Відмінною рисою роботи з ТОВ “Клас компані” є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії і сильний командний дух. Рекомендуємо ТОВ “Клас компані” як надійного і стабільного […]

Грудень 24 2017

ТОВ “Реметалл”

Співпрацюємо з компанією в сфері автомобільних перевезень в перебігу 5 років. Відмінною рисою на ринку є професіоналізм, організованість співробітників компанії і сильний командний дух.

Грудень 24 2017

ТОВ “ДЗБМ”

Аналізуючи результати нашої співпраці, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи наших партнерів заснований на якісному наданні послуг, оперативному і чіткому виконанні обов’язків незалежно від зовнішніх умов.

Грудень 20 2017

ЧАТ “Артвайнери”

«KLAs Company» є нашим партнером в області перевезень вантажів протягом поточного року. За весь час роботи компанія показала здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно в строк.

Замовити дзвінок
+
Ok